Directie

Denis Gielen - Algemeen directeur
+32 (0)65 613 852

Daniela Sindaco - Assistent van de directie
+32 (0)65 613 852 - daniela.sindaco@grand-hornu.be 

 

Dienst conservatie

Jérôme André - Hoofd  
+32 (0)65 613 863 - jerome.andre@grand-hornu.be 

Pascaline Cattiaux - Assistent      
+32 (0)65 613 859 - pascaline.cattiaux@grand-hornu.be 

Sandra Rouffignac - Assistent 
+32 (0)65 613 870 - sandra.rouffignac@grand-hornu.be

 

Dienst publicaties

Joanna Leroy - Hoofd
+32 (0)65 613 869 - joanna.leroy@grand-hornu.be 

Kim Colmitti Assistent
+32 (0)65 613 860 - kimberly.colmitti@grand-hornu.be 

Nathalie Pataniak Secretaris
+32 (0)65 613 850 nathalie.pataniak@grand-hornu.be 

 

Dienst cultuur

Mathias Desbonnets - Hoofd       
+32 (0)65 613 901 - mathias.desbonnets@grand-hornu.be 

Nathalie Degand - Gids      
+32 (0)65 613 867 - nathalie.degand@grand-hornu.be 

Lisa Dusong - Gids
+32 (0)65 613 915 - lisa.dusong@grand-hornu.be

Jeanne Mouffe - Assistent
+32 (0)65 613 854 - jeanne.mouffe@grand-hornu.be

 

Dienst communicatie

Maïté Vanneste - Coördinator
+32 (0)65 613 853 - maite.vanneste@grand-hornu.be 

Florence Dendooven - Assistent
+32 (0)65 613 882 - florence.dendooven@grand-hornu.be 

Nadine Dejonckheere - Assistent
+32 (0)65 613 855 - nadine.dejonckheere@grand-hornu.be 

Nathalie Pataniak Secretaris
+32 (0)65 613 850 nathalie.pataniak@grand-hornu.be 

 

Dienst documentatie

Céline Ganty - Hoofd  
+32 (0)65 613 868 - celine.ganty@grand-hornu.be 

 

Dienst ontwikkeling en partnerships

François Degouys - Hoofd
+32 (0)65 613 851 - francois.degouys@grand-hornu.be 

 

Dienst financiën en administratie

Michel Brébant - Hoofd
+32 (0)65 613 871 - michel.brebant@grand-hornu.be 

 

Dienst personeel

Mahaut Werrebrouck Hoofd
+32 (0)65 613 857 - mahaut.werrebrouck@grand-hornu.be

 

Dienst veiligheid / infrastructuur

Philippe Curatolo - Hoofd 
+32 (0)65 613 856 - philippe.curatolo@grand-hornu.be 

Cédric Donny - Technisch medewerker  
+32 (0)65 613 861 - cedric.donny@grand-hornu.be 

Julien Joly - Technisch medewerker  
+32 (0)65 613 873

Valentin Van Overstraeten Technisch medewerker  

 

Bewakings- en onderhoudsdienst 

Grégory Androzuk, Stephan Andry, Nadia Bergeret, Christiane Cavenaile, Jacqueline Coppolino, Clément Cornille, Cédric Donny, Giuseppe Fongo, Yohann Giannone, Nathalie Hottelet, Gary Jacquart, Lionel Laurent, Jean-Philippe Maesschalck, Patrizia Notarrigo, Bart Pattyn, Nadine Pirard, Aurélien Saudoyer, Valentin Van Overstraeten, Willie Wallez

 

Artshop 

Aude Demarez - Artshop asistent   

Julien Galeotti - Artshop asistent

Patrizia Notarrigo - Artshop asistent   

+32 (0)65 613 907 - artshop@grand-hornu.be

 

Service des réservations

Sophie Gallez - Reservatieverantwoordelijke     
+32 (0)65 613 902 - reservations@grand-hornu.be

 

Eetgelegenheid

Restaurant / Cafeteria           
+32 (0)65 613 876 - info@rizom-restaurant.be