Directie

Denis Gielen - Algemeen directeur
+32 (0)65 613 852

Daniela Sindaco - Assistent van de directie
+32 (0)65 613 852 - daniela.sindaco@grand-hornu.be 

 

Dienst conservatie

Jérôme André - Hoofd  
+32 (0)65 613 863 - jerome.andre@grand-hornu.be 

Pascaline Cattiaux - Assistent      
+32 (0)65 613 859 - pascaline.cattiaux@grand-hornu.be 

Iga Jozefek-Cheuge - Assistent     
+32 (0)65 613 870 - iga.jozefekcheuge@grand-hornu.be 

 

Dienst publicaties

Joanna Leroy - Hoofd
+32 (0)65 613 869 - joanna.leroy@grand-hornu.be 

Kim Colmitti Assistent
+32 (0)65 613 860 - kimberly.colmitti@grand-hornu.be 

Nathalie Pataniak Secretaris
+32 (0)65 613 850 nathalie.pataniak@grand-hornu.be 

 

Dienst cultuur

Sophie Trivière - Co-hoofd
+32 (0)65 613 866 - sophie.triviere@grand-hornu.be 

Joanna Leroy - Co-hoofd
+32 (0)65 613 869 - joanna.leroy@grand-hornu.be 

Nathalie Degand - Gids      
+32 (0)65 613 867 - nathalie.degand@grand-hornu.be 

Mathias Desbonnets - Gids       
+32 (0)65 613 901 - mathias.desbonnets@grand-hornu.be 

Jeanne Mouffe - Assistent
+32 (0)65 613 854 - jeanne.mouffe@grand-hornu.be

 

Dienst communicatie

Maïté Vanneste - Coördinator
+32 (0)65 613 853 - maite.vanneste@grand-hornu.be 

Florence Dendooven - Assistent
+32 (0)65 613 882 - florence.dendooven@grand-hornu.be 

Nadine Dejonckheere - Assistent
+32 (0)65 613 855 - nadine.dejonckheere@grand-hornu.be 

Nathalie Pataniak Secretaris
+32 (0)65 613 850 nathalie.pataniak@grand-hornu.be 

 

Dienst documentatie

Céline Ganty - Hoofd  
+32 (0)65 613 868 - celine.ganty@grand-hornu.be 

 

Dienst ontwikkeling en partnerships

François Degouys - Hoofd
+32 (0)65 613 851 - francois.degouys@grand-hornu.be 

 

Dienst financiën en administratie

Michel Brébant - Hoofd
+32 (0)65 613 871 - michel.brebant@grand-hornu.be 

 

Dienst personeel

Muriel Gastout Hoofd
+32 (0)65 613 857 - muriel.gastout@grand-hornu.be 

 

Dienst veiligheid / infrastructuur

Philippe Curatolo - Hoofd 
+32 (0)65 613 856 - philippe.curatolo@grand-hornu.be 

Cédric Donny - Technisch medewerker  
+32 (0)65 613 861 - cedric.donny@grand-hornu.be 

Valentin Van Overstraeten Technisch medewerker  

 

Dienst bewaking en onderhoud 

Grégory Androzuk, Stephan Andry, Nadia Bergeret, Christiane Cavenaile, Jacqueline Coppolino, Clément Cornille, Cédric Donny, Victor Favart, Giuseppe Fongo, Yohann Giannone, Nathalie Hottelet, Gary Jacquart, Lionel Laurent, Jean-Philippe Maesschalck, Patrizia Notarrigo, Bart Pattyn, Nadine Pirard, Aurélien Saudoyer, Ioannis Savoia, Valentin Van Overstraeten, Willie Wallez

 

Artshop 

Aude Demarez - Artshop asistent   

Olivier Guerit - Artshop asistent

Patrizia Notarrigo - Artshop asistent   

+32 (0)65 613 907 - artshop@grand-hornu.be

 

Service des réservations

Sophie Gallez - Reservatieverantwoordelijke     
+32 (0)65 613 902 - reservations@grand-hornu.be

 

Eetgelegenheid

Restaurant / Cafeteria           
+32 (0)65 613 876 - info@rizom-restaurant.be